Úvod Ubytování

Ubytování

Ubytovacích možností ve Štrbském Plesu je celá řada. Záleží jen na vás, jakému druhu bydlení dáváte na své dovolené přednost. Pojďme si dát alespoň nějaké tipy:

Vila Emma

Tuto příjemnou vilu najdete přímo na Štrbském Plese. Je zde dohromady 54 lůžek. Jde o příjemné a klidné prostředí. Oceníte také fakt, že budete-li se stravovat v Chatě pod Soliskom, dostanete 15% slevu. Navíc se zde můžete ubytovat i s pejskem.

Apartmány Kosodrevina

Raději bydlíte v apartmánu? Tento druh ubytování najdete v lyžařském středisku Štrbské Pleso, konkrétně ve vzdálenosti 250 m od centra. Od apartmánu to budete mít blízko na nástupy k vysokohorským výstupům.

Apartmány jsou zařízené jednoduše, ale útulně. Místnosti jsou vybavené kuchyňkou i sociální zařízením, a kdybyste se náhodou nudili, můžete využít televizi se satelitem, kterou budete mít rovněž na pokoji. I zde dostane slevu na stravování v Chatě pod Soliskom.

Chata pod Soliskom

Jde o skromné ubytování, které představuje turistickou noclehárnu. Ta je tvořena dvěma místnostmi a dohromady se tu nachází jedenáct míst k ubytování. V případě, že je zde plno, je možné s vlastním spacákem přenocovat na zemi. K umytí je tu však k dispozici jen malé umyvadlo.

Můžete se tu však pohodlně stravovat. Restaurace má kapacitu 70 míst. Pořádají se tu také různé akce pro uzavřenou společnost.

Hotel Grand Hotel Kempinski High Tatras

Pokud dáváte přednost něčemu luxusnějšímu, tento pěti-hvězdičkový hotel bude pro vás ideální volbou. Hotel najdete u nádraží, zhruba 0,5 km od lyžařského vleku.

Hotel vám nabízí nadstandardní komfort, se kterým budete určitě spokojeni. Máte také možnost v hotelu využít masáže, terapie, různé formy relaxace, zaplavete si v krytém bazénu či si můžete zajít do fitness centra. Je tu příjemná terasa, na které můžete za příjemného počasí poobědvat a pokud rádi posedíte večer, využijte zdejšího útulného baru.

Hotel Litvor

Chcete bydlet v hotelu, ale nepotřebujete přehnaný luxus? Pak si vyberte Hotel Litvor, který má dvě hvězdičky. Je tu 15 pokojů. Můžete se ubytovat ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích a také v apartmánech.

Apartment Hotel Crocus

Tento čtyř-hvězdičkový hotel je poměrně nový. Leží přímo na zastávce zubačky na Štrbském Plese. Jsou tu pěkné apartmány a dostane se vám tu kvalitních služeb.

Samozřejmostí je satelitní televize, bezdrátové internetové připojení, krb a všude tu je navíc bezbariérový přístup. Dokonce tu jsou čtyři speciálně upravené apartmány pro postižené lidi.

Pokud rádi relaxujete, oceníte i zdejší wellness centrum s vířivkou Jacuzzi. Dále tu je k dispozici infračervená sauna, finská sauna, masážní sprchy...Zkrátka tu objevíte vše, co vám po aktivně stráveném dnu pomůže dostat se do té správné pohody. Užívejte si relaxace naplno.

Hotel Fis

Tento hotel byl pojmenován podle Mezinárodní lyžařské federace. Byl založený roku 1970 a roku 1998 byl nově zrekonstruovaný. Dohromady je tu 165 lůžek. Je zde příjemná hotelová restaurace, denní bar, kavárna a každý večer si tu také můžete užít živé hudby.

Tento hotel mají v oblibě především sportovci a rodiny s dětmi. Ti, co nechtějí v hotelu jen přespávat a stravovat se, ocení zdejší tělocvičnu, bazén, solárium, fitness, stolní tenis…Máte tady k dispozici i veškerý komfort na relaxaci.

Z hotelu to máte kousek do sjezdového areálu Solisko a Interski. V blízkosti jsou i běžecké lyžařské tratě.

Hotel Sorea Baník

I v tomto hotelu na vás čeká možnost příjemného uvolnění. Najdete tu dokonce nové regeneračně-relaxační centrum. Proto je také pobyt vhodný jako relaxačně-ozdravný. Pořádají se zde i různá sportovní soustředění, semináře a školení. Je tu totiž konferenční hala a salónek. V ceně hotelu je polopenze. Hotel má 98 pokojů a dohromady 182 lůžek. Je tu možnost až 98 přistýlek.

Hotel Patria

Pokud chcete skutečně luxusní a krásné ubytování při vašem pobytu ve Štrbském Plese, zvolte Hotel Patria, který je považován za nejhezčí v celých Vysokých Tatrách. Název je podle nedalekého štítu Patria, který dosahuje výšky 2 203 m.n.m. Nechte se hýčkat nadstandardními hotelovými službami i nádherným okolím.

Hotel Toliar

Hotel Toliar najdete v nadmořské výšce 1355 m.n.m. Nedaleko odtud je tatranská elektrická železnici. Poloha tohoto hotelu je ideální pro lyžaře i pěší turisty. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Dohromady tu na vás čeká 120 lůžek.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Štrbské pleso
Kontakty